Jesteś tutaj: Home > Kredyty i pożyczki > Zakupy na kredyt

Zakupy na kredyt

Kupowanie wymarzonego telewizora na kredyt czy samochodu nie zawsze ma sens. Często lepiej zaoszczędzić dana kwotę inie pchać się w kredyty. Natomiast jeśli decydujemy się na kredyt wtedy musi nasz stać na comiesięczne raty, oczywiście po ustaleniu stałych kosztów utrzymania.

Czasami powinniśmy się zastanowić czy ten kredyt jest konieczny i czy nie możemy się obyć bez niego, gdyż haj go weźmiemy wtedy zapłacimy za dany towar trochę drożej. Natomiast jeśli kredyt bierzemy na mieszkanie wtedy mówimy ze zrobiliśmy dobry krok, gdyż mieszkając na stancji tracimy tylko pieniądze.

Natomiast wiadomo że po wyjechaniu samochodu z salonu traci na swojej wartości. Niektóre marki po użytkowaniu po kilku latach tracą nawet trzydzieści procent. Bardzo dużo osób zaciąga kredyty na nowe drogie auta. Wtedy możemy powiedzieć że takie działanie jest nieekonomiczne. W swoich decyzjach powinniśmy kierowa eis rozsądkiem i troską o przyszłość. Natomiast jeśli ktoś dobrze zarabia i stać go sfinalizowanie zakupu kredytem to czego nie.

Comments are closed.