Jesteś tutaj: Home > Kredyty i pożyczki > Pożyczka spłatę kredytu

Pożyczka spłatę kredytu

35Jeśli jesteśmy zadłużeni wtedy ratujemy się jak możemy czasami nie wiemy bardzo co zrobić aby wyjść z tej sytuacji. Jeśli suma rat, które co miesiąc trzeba spłacić bankowi zaczyna przekraczać możliwości kredytobiorcy, czasami myślimy ze koszącym rozwiązaniem jest wzięcie drugiego kredytu. Zaciągniecie nowego zobowiązania na spłatę bieżących jest to droga donikąd.

Najczęściej kredytobiorca odniesie korzyści tylko chwilowe. Przeważnie na miesiąc nie będzie narażony na telefony od banków a później sytuacja powróci. Zaciągając nowy kredyt na spłatę zobowiązań starych zwiększamy nasze zadłużenie wobec banków. Raty składają się z części kapitałowej i odsetkowej i tylko cześć zostanie przeznaczona na spłatę kapitału poprzednich kredytów.

A resztę pochłoną odsetki. Branie kredytów na spłatę rat poprzednich zobowiązań jest to pierwszy krok na nie panowaniem nad swoimi finansami. Jeśli bierzemy kredyt wtedy trzeba się zastanowić czy damy rade go spłacić czy nie będziemy mieli później z nim problemów.

Comments are closed.