Jesteś tutaj: Home > Kredyty i pożyczki > Kredyt studencki

Kredyt studencki

29Kredyt studencki jest jak każdy inny kredyt który pobierany jest w banku. Natomiast podstawową różnica jest to że oprocentowanie jego jest bardzo niskie. Po otrzymaniu kredytu konsumenckiego przez cały okres studiów otrzymujemy od października każdego roku przez dziesięć miesięcy transze kredytowe w wysokości sześciuset złoty.

Natomiast wielką dogodnością takiego kredytu jest to że przez dwa lata po zakończeniu studiów nie płacimy żadnych rat. Oczywiście wiadomo że nie każdy student po ukończeniu uczelni zaraz dostaje prace. Natomiast po upływie karencji spłacamy kredyt w stu ratach wynoszących około trzysta złoty.

Taki kredyt może otrzymać każdy student zarówno studiów dziennych jak również zaocznych. Natomiast pierwszeństwo mają osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. Ale ostatnio kredyt otrzymuje każdy student. Natomiast aby uzyskać taki kredyt należy złożyć wniosek w banku i od razu trzeba zapytać ilu poręczycieli trzeba aby uzyskać taki kredyt i oczywiście poznać warunki.

Comments are closed.