Jesteś tutaj: Home > Kredyty i pożyczki > Kredyt pod zastaw samochodu

Kredyt pod zastaw samochodu

Jeśli zdecydujemy się na kredyt pod zastaw samochodu wtedy oprocentowanie jego jest niższe od kredytu gotówkowego. Samochód stanowi pewne zabezpieczenie kredytu nam udzielonego. Natomiast cześć pożyczkodawców kieruje się pewnymi regułami jakie muszą być spełnione.

Ubiegając się o mniejsza pożyczkę pod zastaw auta wtedy wiek auta nie jest brany pod uwagę. Natomiast największe znaczenie przy zastawie samochodu ma jego polisa, która zawsze przez bank może być spieniężona.

Oczywiście taka osoba musi być zatrudniona na stałe. Oczywiście klient musi przejść odpowiednią weryfikację banku oraz złożyć zaświadczenie o dochodach. Kredyt pod zastaw samochodu może być udzielany na sto procent wartości samochodu. Czasami jest możliwość spłacenia kredytu przed terminem bez dodatkowych odsetek. Kredyt pod zastaw samochodu nie jest taki zły i jest nawet kredytem atrakcyjnym dla osób poszukujących pożyczki na rozsądnych warunkach. Kredyt cieszy się niezłym zainteresowaniem. Po jego zapoznaniu klienci decydują się na niego.

Comments are closed.