Jesteś tutaj: Home > Kredyty i pożyczki > Jak zwiększyć szanse na kredyt

Jak zwiększyć szanse na kredyt

Mało osób, starających się o kredyt, zdaje sobie sprawę co wpływa na obliczanie zdolności kredytowej przez banki. Posiadając odpowiednią wiedzę, na ten temat, można łatwo zwiększyć swoje szanse, na otrzymanie pożądanej pożyczki. Po pierwsze o wiele większe szanse na kredyt o dużej wartości mają małżeństwa.

Ryzyko dla banku jest mniejsze, w razie śmierci kredytobiorcy. Wiele banków, bierze również pod uwagę wykształcenie danego kredytobiorcy, co za tym idzie, również zawód jaki wykonuje. Jeśli prowadzi on swoją własną działalność, to im dłużej to trwa, tym lepiej. Niezmiernie ważna jest również umowa o prace.

Ci, którzy maja regularne stałe dochody, z umową na czas nieokreślony, są jedną z grup najbardziej pożądaną przez banki. Bank, może również sprawdzić naszą historię kredytową. Dlatego warto jest spłacać regularnie raty, w przyszłości to na pewno zaowocuje. Duże znaczenie ma również cel inwestycji. Banki o wiele chętniej inwestują w gotowe nieruchomości, niż te, które mają zostać dopiero wybudowane.

Comments are closed.